Burger Deathrun in 0m 00s 295ms by
विवरण

Po mizerii meczu w Mielcu, ten w Krakowie zaczął się bardzo efektownie. Po paru minutach Puszcza już mogła prowadzić po zamieszaniu polu karnym i zablokowanym strzale, a chwilę później bliski szczęścia był Kolejorz, a pierwszy gol meczu padł już w 7. minucie. Tyle że nie po tej stronie, po której wszyscy typowali. Zapolnik poradził sobie z dwoma obrońcami, oddał Hajdzie, a ten huknął. Mrozek wybronił, ale po wybiciu piłka spadła przed Majchrzaka, który otworzył wynik.

Ten dzwonek ostrzegawczy nie obudził poznaniaków, dlatego niepołomiczanie nie zamierzali poprzestać na jednym udanym kontrataku. Po 22 minutach gry rzut wolny świetnie wykonał Serafin, a Artur Craciun zaliczył doskonały strzał głową, który dał prowadzenie 2:0. I to również nie było ostatnie słowo Żubrów, które szarżowały do końca pierwszej połowy, przy kompletnej nieskuteczności rywali. Roman Jakuba był bliski gola głową już po 40. minucie, a w doliczonym czasie Puszcza domagała się karnego, pozostając do końca w tercji defensywnej Lecha.